Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-03-08 15:35:11

cyfrowy_polsat

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 50
Punktów :   

szukam współlokatora!!!!!!

Witam, poszukuję osoby do dzielenia pokoju. Jest on przystosowany dla dwóch osób - wcześniej mieszkałem w nim kolegą, który niestety wyleciał z uczelni i już nie mieszka w Lublinie. Mieszkanie znajduje się w domku jednorodzinnym, nieco niżej, w suterenach. Posiada 3 pokoje, dosyć dużą kuchnię i łazienkę. Na dzień obecny mieszka ze mną jeszcze 2 kolegów, którzy mają osobne, jednoosobowe pokoje. Nad nami mieszkają właściciele, lecz stancja posiada osobne wejście. Przez pół roku bardzo dobrze dogadywałem się z ludźmi, z którymi mieszkam, także z właścicielem, który nigdy nie miał nic przeciwko głośnej muzyce, imprezach czy gościach których zapraszamy. Nigdy też nie mieszał się w to, co robimy, szanował naszą prywatność, pomagał jeśli potrzebowaliśmy jego pomocy. Poprostu mieszka sobie nad nami i nie stanowi żadnego problemu Ponadto dom jest ogrodzony, więc jeśli masz samochód to możesz sobie go bezpiecznie zaparkować na podwórzu.

Informacje:
adres: Lublin, Bronowice, ul. Żytnia 14 (przy Łęczyńskiej)

Opłaty: cena pokoju wynosi 300zł od osoby, do tego trzeba opłacić media (woda, prąd i Internet), jednak nigdy nie zapłaciliśmy za to więcej niż 50zł. Podsumowując cena łączna jaką poniesiesz wynosi ok. 350zł razem z Internetem. Uważam, że za tak dobre warunki opłaty są niewielkie.

Zdjęcia:

KLIK!

Bardzo zależy mi na czasie, potrzebuję znaleźć kogoś do końca tego miesiąca, więc proszę nie pisz mi, że może zdecydujesz się w przyszłym roku ;]

Więcej informacji udzielam telefonicznie, mailowo lub osobiście (znajdziesz mnie na uczelni).
Kontakt:
tel. 725 666 567
mail. michal.serkiz@gmail.com

Ostatnio edytowany przez cyfrowy_polsat (2011-03-08 15:35:40)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
RĂŠsidence Tropicale